Autorki

Nieco o nas, dziewczynach, które zebrały się razem, żeby dzielić się z Wami własnymi historiami ;)Koneko 
Założycielka, Aministrator
kontakt: koneko.kontakt@gmail.com lub ask.fm/konekoxx
Osiemnastoletnia, pełna pomysłów dziewczyna, która swoją przyszłość wiąże z pisaniem i rysowaniem i pewnego dnia wpadła na pomysł założenia tego bloga.
Interesuję się kulturą japońską, rysuję mangę i również ją czytam. Książki towarzyszyły mi od zawsze (czytaj: od kiedy tylko nauczyłam się czytać, czyli w wieku 4 lat), a opowiadania zaczęłam pisać nieco później, zaczynając od fanficów Dramione. Mam pełno pomysłów w głowie, więc kiedy zaczynam pisać jeden, nagle przychodzi mi ochota na inny - a potem cały łańcuszek zaczętych opowiadań... Czerpię inspirację z różnych rzecz - czasem jest to obraz z życia, który koniecznie muszę narysować, a kiedy indziej jakiś cytat z książki, który skłania mnie do kolejnego opowiadania. Ołówek i kartka to moi nieodłączni przyjaciele - zarówno w rysowaniu jak i pisaniu. Mam zbyt wielkie ambicje, żeby opowiedzieć się w jednym konkretnym blogu, dlatego mam ich tak dużo (co wcale nie jest takie dobre i fajne, huh). ;p

Bellezza
Administrator
Swoją przygodę z pisaniem zaczęłam ponad rok temu. Mam 18 lat i zamiast się uczyć siedzę przed komputerem i wymyślam historie, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jest to moje hobby i na prawdę kocham to robić. Jestem w 5sosfam od niedawna, a Directioner od ponad roku. Nigdy wcześniej nie miałam idola i muszę przyznać, że to było dość dziwne. Teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia. Wiem, że może to brzmieć dosyć komicznie, ale tak jest.
Prowadzę własnego bloga z opowiadaniem o Niallu Horanie. Jestem wielką fanką Pretty Little Liars. Książek jak i serialu.

dajmond
Administrator
Zwykła siedemnastoletnia dziewczyna podążająca za swoimi pasjami. Pisaniem zajmuję się od bardzo dawna. Zaczęło się w podstawówce od napisania cholernie okropnego opowiadania na j.polski. Teraz tworzę do tomiku szkolnego, który często znajduje się w bibliotece miejskiej, jak i szkolnej. Prowadzę swoje dwa blogi, które dla mnie osobiście są porażką, ale jestem zdania, że jeśli się już czegoś podjęłam, to realizuję to do końca. Zazwyczaj mam mało czasu na pisanie, rozszerzona geografia nie pozwala na chwilę odpoczynku w domu, dodatkowo praca, teatr i wolontariat.. mimo wszystko staram się, aby moje prace były naprawdę dobre. Zamknęłam się w tematyce opartej na gwałtach, śmierci, wypadkach etc., ale staram się z tego wyjść, więc może za jakiś czas będę potrafiła napisać coś normalnego.

Carlitos
Autor
Carl, 19 lat. Mimo tego wieku nadal próbuje się odnaleźć na tej dziwnej planecie, na której moje istnienie mogę opisać jako dosyć zbędne, ale jestem, bo muszę, taki los. Piszę od dwóch lat. Czy moje teksty są udane - nie mnie to oceniać, zresztą moje poczucie własnej wartości i pewność siebie już dawno zderzyły się z najniżej leżącym punktem naszego globu. Jeśli ktokolwiek przeczyta moją pracę i wywoła ona w nim jakiekolwiek uczucia (płacz, uśmiech, krzyk, ochotę na zjedzenie pomidorowej), będę naprawdę zadowolona. Poza pisaniem, słucham muzyki, od wielu miesięcy próbuję grać na gitarze, a moje umiejętności kończą się na zagraniu "Sto lat" na trzech strunach, czytam i próbuję żyć. Moje teraźniejsze plany na przyszłość zaczynają się na wytatuowaniu sobie na czole napisu "MATEMATYKA ZNISZCZYŁA MI ŻYCIE" a kończą na napiciu wódki z Michaelem Gordonem Cliffordem. I nie umiem żartować, to jedna z najważniejszych rzeczy, które wręcz trzeba na mój temat zapamiętać.

idealmoonlightx
Autor
*brak opisu, bo nie lubi opisywać siebie*

Lee
Autor
Jestem tylko nastolatką, niczym nie wyróżniającą się z tłumu, wielką fanką Taylor Swift, 5SoS, Little Mix i kilku innych. Swoją przygodę z pisaniem zaczęłam dłuższą chwilę temu. Po przeczytaniu swojego pierwszego fanfiction - do którego bardzo chętnie wracam do dnia dzisiejszego - postawiłam sobie za cel napisanie opowiadania równie pięknego i wzruszającego jak tamto. Tak się zaczęło. Po sporej ilości nieudanych, bardzo typowych fanfictions postanowiłam przystopować. Zaczęłam pisać krótkie opowiadania, miały może kilkaset słów i były bardzo niedopracowane, jednak z biegiem czasu zmieniły się w dłuższe, bardziej spójne historie. Tak oto jestem!

Bambi
Autor
*brak opisu*


Chciałbyś do nas dołączyć? Zapraszamy do zakładki "nabór" --> KLIK. :)


Trochę historii

Przez Imaginy przewinęło się o wiele więcej autorek, niż te wymienione u góry. Każda z nich zasługuje na kilka słów.

Curly Angel 
Spędziła z nami dwa długie lata od samego założenia bloga. Była w najlepszych i najgorszych chwilach, pisała, kiedy inni nie pisali. Cudowna i ciepła osoba, która niestety już nie pisze. Jej prace można wciąż czytać tutaj.

Kelsey
Również jedna z pierwszych autorek, jej prace wciąż możecie znaleźć tutaj.

Allie
Była tu krótko, niedługo po założeniu bloga, a swoje prace usunęła przed odejściem.

Katie
Szalona osóbka z wieloma wymyślnymi i skomplikowanymi pomysłami, której prace przeczytacie tutaj.

xashewx
Najmłodsza w historii autorka tego bloga. Jej prace wciąż są dostępne tutaj.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

SZABLON WYKONANY PRZEZ TYLER DLA BLOGA
http://imaginy-5sos.blogspot.com/